Trosečníci

21. července 2007 v 9:53 | Blogátorka x) |  the sims2 ♥

V souvislosti s letošní E3 Expo, kde Electronic Arts představuje kompletní line-up svých nadcházejících titulů, se objevily zajímavé informace týkající se série The Sims. Nicméně nejprve vás odkáži na Tiscali Games, kde najdete vyčerpávající novinkový servis o E3. Ale pojďme na slíbené informace týkající se bezprostředně série Sims. Radost budou mít převážně hráči vlastnící některou z herních mašinek. Tak zaprvé se zde představilo MySims směřující výhradně na systémy Nintendo Wii a DS. Na roztomilé postavičky hrající všemi barvami se podrobněji podíváme později.


.................................................................................
Nyní tu máme zajímavější informaci. Konkrétně jde o oznámení The Sims 2: Castaway pro konzole Sony PlayStation 2 a PSP a zároveň opět pro "nintenďáckou dvojku" DS a Wii. Půjde o obdobu The Sims Příběhy trosečníků. Vaši simové budou postaveni před nelehký a strastiplný úkol - přežít na pustém ostrově. Své trosečníky si budete moci klasicky navrhnout, tak jak to známe téměř ze všech simích her. Na ostrově simové (ano, půjde o skupinku) zažijí mnoho dobrodružství, ale i legrace. Nebude nouze ani o hledání pokladů a různé záhady. Zřejmě se nám tu rodí opravdu zajímavé The Sims pro konzole! Zajímavé také bude jak nyní tvůrci naloží s třetím dílem Sims Příběhů. Tento koncept si nedovedu příliš předstacit v kombinaci s herními vlastnostmi této série.

...................................................................................
Na okolních obrázcích (Wii) můžete vidět, že hru zřejmě pohání upravený engine z PS2 verze Mazlíčků. Připomínám, že žádný titul série zatím není oznámen pro konzole nové generace PlayStation 3 a Xbox 360. Odhaduji, že na tyto přístroje si cestu najde až Sims 3. Znamená to snad, že bychom se mohli třetího dílu dočkat již poměrně záhy? Nic není nemožné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.